O nas

Cześć, witaj na blogu Apollo Fluffy Cat!

#odpowiedzialne-żywienie #ekologicznie #recenzje-produktów #puchate-zdjęcia #youtube

Apollo Fluffy Cat to blog o kotach i kocim eco-lifestyle, na którym znajdziesz informację o odpowiedzialnej i ekologicznej opiece nad kotami, zdrowym żywieniu, właściwej pielęgnacji oraz recenzje produktów dla kotów i kocich opiekunów.

Nasz blog jest dla Ciebie, jeśli:

Na tym właśnie opiera się blog Apollo Fluffy Cat – dzieleniu się doświadczeniami z mojego życia z puchatym kotem Apollo, dzięki którym Ty możesz stać się lepszym i bardziej świadomym opiekunem kota.

⠀⠀

Poznaj nas lepiej!

Joanna “Jori” Szwagierczak

Bloggerka, Ilustratorka, Fotograf i Osobista Asystentka Apollo

Cześć! Jestem Joanna – testerka oprogramowania, graficzka, miłośniczka zwierząt, natury i pizzy. Pochodzę z małej wsi u podnóża Gór Świętokrzyskich, a obecnie mieszkam w zielonej części Warszawy. Ekologiczny styl życia i troska o środowisko naturalne są niezwykle bliskie mojemu sercu, a mój puchaty kot Apollo inspiruje mnie każdego dnia, aby żyć bardziej świadomie i ekologicznie ?

Rozwijam swoje pasje związane z naturą i stale dokształcam się ze zwierzęcej dietetyki, behawioryzmu i kociego groomingu. Na blogu i social mediach dzielę się moimi doświadczeniami z mojej życiowej podróży z Apollo, aby pomóc Ci zrozumieć Twojego kota, przedstawić warte Twojej uwagi, zdrowe i ekologiczne produkty, a także doradzisz w kwestii zdrowego żywienia i pielęgnacji Twojego kota.

Apollo “Fluffy Cat”

CEO, Redaktor Naczelny i Główny Model

MIAU! To znaczy… Cześć! Jestem Apollo – bardzo puchaty Brytyjczyk Długowłosy, wielki entuzjasta pudełek i unboxingu, a przede wszystkim smakosz. Jestem prawdziwym dżentelmenem i ciekawskim kotem, który uwielbia pudełka.

Dni mijają mi na spaniu, zabawie piórkami, siedzeniu w pudełkach i jedzeniu pysznego jedzonka. Uwielbiam rozpakowywać pudełka produktami dla kotów i siedzieć w nich podczas testowania smakołyków, co możesz zobaczyć w filmach na naszym YouTube. Uwielbiam pudełka… czy już o tym wspominałem? Może dlatego, że naprawdę uwielbiam pudełka!
PS. Moje puchate foteczki możesz znaleźć na moim instagramie @apollo.fluffy.cat ?

⠀⠀

Od czego zacząć?

⠀⠀

Puchate Zdjęcia

Zaobserwuj nasz Instagram i bądź na bieżąco ze zdjęciami, historiami i filmikami z codziennych przygód kota Apollo.

Kocie Filmiki

YouTube z unboxingami i testami produktów dla kotów, vlogami i relacjami z wydarzeń dla opiekunów zwierząt.

Mruczny Facebook

Odwiedź naszą stronę na Facebooku, aby znaleźć jeszcze więcej inspirujących, puchatych i edukacyjnych treści!

Blog o Kotach

Blog z analizami składów karm, recenzjami produktów dla kotów oraz ekologicznie i merytorycznie porady.

⠀⠀

⠀⠀

Blog z zasadami

Wszystkie opinie publikowane na blogu zawsze odzwierciedlają naszą (moją i Apollo) uczciwą i bezstronną opinię, a moje posty nie zawierają linków partnerskich, chyba że w poście podano inaczej. Fundamentem tego bloga są szczerość, rzetelność, autentyczność i naturalność. Piszemy tylko i wyłącznie o rzeczach, które widzieliśmy, próbowaliśmy i jesteśmy pewni co do ich składu. Informacje na tym blogu oparte są na faktach, badaniach i osobistych doświadczeniach.

Kim nie jestem?

Nie jestem lekarzem weterynarii ani behawiorystą. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy czy będziesz postępować zgodnie z moimi radami czy nie. Szukając porady weterynaryjnej dla swoich pupili, zawsze najpierw skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii.

Back to top