Witaj na blogu o kotach i ekologii!

#eko-lifestyle #recenzje #żywienie-kota #kocie-zdjęcia #książki #diy #youtube

Apollo Fluffy Cat to dwujęzyczny blog o kotach i ekologii, na którym znajdziesz informacje o odpowiedzialnej i ekologicznej opiece nad kotami, zdrowym żywieniu i właściwej pielęgnacji, a także testy i recenzje produktów dla kotów i kocich opiekunów.

Nasz blog jest dla Ciebie, jeśli:

Możesz nas znaleźć w mediach społecznościowych:

Poznaj nas lepiej!

Joanna „Jori”

Bloggerka, Graficzka i Fotografka

Cześć! Jestem Joanna – miłośniczka kotów, natury i fotografii. Pochodzę z małej wioski w sercu Gór Świętokrzyskich, dlatego miłość do zwierząt i troska o środowisko naturalne od zawsze są niezwykle bliskie memu sercu. Obecnie mieszkam w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego razem z moimi puchatymi kotami – Apollo i Calliope.

Od kilku lat zajmuję się testowaniem i analizą produktów dla kotów i kocich opiekunów oraz aktywnie pogłębiam swoją wiedzę na temat zwierzęcego zdrowia, dietetyki, behawioryzmu i kociego groomingu.

Na moim blogu i social mediach dzielę się moimi doświadczeniami i wiedzą, dzięki czemu razem ze mną możesz stawać się lepszym i bardziej świadomym opiekunem kota.

Apollo “Fluffy”

CEO, Redaktor Naczelny i Główny Model

MIAU! To znaczy… Cześć! Jestem Apollo – puchaty Brytyjczyk Długowłosy, znany już na całym świecie entuzjasta unboxingu paczek oraz smakosz! Jestem prawdziwym dżentelmenem, zawsze ciekawskim choć nieco nieśmiałym, a moje przygody możesz śledzić na bieżąco na Instagramie @apollo.fluffy.cat

Jeśli chodzi o moje obowiązki to jako CEO mam wiele w swoich łapkach. Nadzoruję tworzenie wszystkich artykułów na blogu oraz postów na nasze media społecznościowe, aby mieć pewność, że będą dla Was wyśmienicie mruczne.

Jestem też pełnoetatowym kocim modelem oraz doświadczonym testerem produkty dla kotów – od lat testuję różne przysmaki, legowiska, fontanny i inne akcesoria (wspólnie z moimi człowiekami). Ahhhh! No i oczywiście jestem gwiazdą naszych filmów z unboxingami!

Calliope „Calli”

Stażystka, Początkująca Modelka, Młodsza Testerka Produktów

MIAU wszystkim! Jestem Calliope – złocista Brytyjka Długowłosa i najnowszy członek ekipy Apollo Fluffy Cat! Jestem ciekawską i aktywną kotką, uwielbiam eksplorować swoje otoczenie i uczyć się nowych rzeczy.

Mam nadzieję, że na tym stażu nauczę się od Apollo jak zostać prawdziwą kocią modelką i testerką produktów, tak jak on!

Jestem zawsze gotowa, aby pomóc w unboxingach i wesprzeć testy tych wszystkich ekscytujących produktów (nawet pomagam w nagrywaniu i edytowaniu filmików!) Może i jestem jeszcze mała, ale za to jestem gotowa do nauki i dumna, że mogę być częścią tego puchatego zespołu!

Blog o Kotach i Ekologii

Ciekawostki


Kilka razy byłam zaproszona do śniadaniowych programów telewizyjnych, gdzie rozmawiałam o różnych kocich tematach, między innymi: o relacjach między kotami, budowaniu i pielęgnacji więzi kocio-ludziej czy też problemach z posikiwaniem, żwirkach i kuwetach.

Blog Apollo Fluffy Cat został wybrany jako jeden ze 100 najlepszych blogów o kotach na świecie przez Feedspot („Top 100 Cat Blogs & Websites Every Cat Lover Must Read”)

Blog o Kotach i Ekologii

Od czego zacząć?

Puchate Zdjęcia

Zaobserwuj nasz Instagram i bądź na bieżąco ze zdjęciami, historiami i filmikami z codziennych przygód kota Apollo.

Mruczny Facebook

Odwiedź naszą stronę na Facebooku, aby znaleźć jeszcze więcej inspirujących, edukacyjnych i kocich treści!

Kocie Filmiki

YouTube z unboxingami i testami produktów dla kotów, vlogami i relacjami z wydarzeń dla opiekunów zwierząt.

Blog o Kotach i Ekologii

Blog z ekologicznymi i merytorycznymi poradami, analizami składów karm oraz recenzjami produktów dla kotów.

Blog o Kotach i Ekologii

Co jeszcze warto wiedzieć?

Kontakt z czytelnikami i zapytania biznesowe

Współpracuj z nami

Regulamin bloga i prawa autorskie

Polityka prywatności i zasady dotyczące cookies

Blog o Kotach i Ekologii

Powrót na górę