O nas

Witaj na blogu o kotach i ekologii!

#eko-lifestyle #recenzje #żywienie-kota #kocie-zdjęcia #książki #diy #youtube

Apollo Fluffy Cat to dwujęzyczny blog o kotach i ekologii, na którym znajdziesz informacje o odpowiedzialnej i ekologicznej opiece nad kotami, zdrowym żywieniu i właściwej pielęgnacji, a także testy i recenzje produktów dla kotów i kocich opiekunów.

Nasz blog jest dla Ciebie, jeśli:

Możesz nas znaleźć w mediach społecznościowych:

Blog o Kotach i Ekologii

Poznaj nas lepiej!

Joanna „Jori”

Bloggerka, Graficzka i Fotografka

Cześć! Jestem Joanna – miłośniczka zwierząt, fotografii, natury i pizzy. Pochodzę z małej wioski w sercu Gór Świętokrzyskich, dlatego miłość do zwierząt i troska o środowisko naturalne od zawsze są niezwykle bliskie memu sercu. Obecnie mieszkam w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy razem z moim puchatym kotem Apollo.

Na co dzień pracuje w polskiej firmie tworzącej gry oraz zajmuje się grafiką (projektuje ilustracje i logotypy), a po godzinach zajmuję się testowaniem produktów dla kotów i kocich opiekunów. Od kilku lat aktywnie pogłębiam swoją wiedzę na temat zwierzęcego zdrowia, dietetyki, behawioryzmu i kociego groomingu, aby móc zapewnić mojemu kotu wszystko to, czego kotom do szczęścia potrzeba.

Kot Apollo inspiruje mnie każdego dnia, aby żyć ekologicznie, podejmować bardziej świadome wybory i dzielić się naszymi doświadczeniami na blogu, dzięki czemu Ty również możesz stawać się lepszym i bardziej świadomym opiekunem kota.

Apollo “Fluffy”

CEO, Redaktor Naczelny i Główny Model

MIAU! To znaczy… Cześć! Jestem Apollo – puchaty Brytyjczyk Długowłosy. Urodziłem się 8 sierpnia 2018 roku w malutkiej wiosce pod Warszawą, a 3.5 miesiąca później przeniosłem się do mojego własnego leśnego królestwa. Tu rozpocząłem niesamowitą podróż od puchatej, nieśmiałej kulki do dumnego, puszystego dżentelmena, którą możesz śledzić na moim Instagramie @apollo.fluffy.cat

Jestem wielkim entuzjastą pudełek, smakoszem, czarującym modelem, a przede wszystkim skromnym kocim dżentelmenem. Wspólnie z moimi człowiekami robię unboxingi i testuję różne produkty dla kotów, o których piszemy na blogu.

Uwielbiam pozować do zdjęć, rozpakowywać pudełka z produktami dla kotów i siedzieć w nich podczas testowania smakołyków – to wszystko możesz zobaczyć w filmach na naszym YouTube. Uwielbiam pudełka… Już o tym wspominałem? To dlatego, że naprawdę kocham pudełka!

Blog o Kotach i Ekologii

Od czego zacząć?

Puchate Zdjęcia

Zaobserwuj nasz Instagram i bądź na bieżąco ze zdjęciami, historiami i filmikami z codziennych przygód kota Apollo.

Mruczny Facebook

Odwiedź naszą stronę na Facebooku, aby znaleźć jeszcze więcej inspirujących, edukacyjnych i kocich treści!

Kocie Filmiki

YouTube z unboxingami i testami produktów dla kotów, vlogami i relacjami z wydarzeń dla opiekunów zwierząt.

Blog o Kotach i Ekologii

Blog z ekologicznymi i merytorycznymi poradami, analizami składów karm oraz recenzjami produktów dla kotów.

Blog o Kotach i Ekologii

Co jeszcze warto wiedzieć?

Kontakt z czytelnikami i zapytania biznesowe

Współpracuj z nami

Regulamin bloga i prawa autorskie

Polityka prywatności i zasady dotyczące cookies

Blog o Kotach i Ekologii

Ciekawostki


W kwietniu 2022 uczestniczyliśmy w programie telewizyjnym Pytanie na Śniadanie na temat zachowań typowych u kotów i ludzkich zawodów z którymi się one kojarzą. (To był telewizyjny debiut naszej kocio-ludziej dwójki.)

Blog Apollo Fluffy Cat został wybrany jako jeden ze 100 najlepszych blogów o kotach na świecie w 2020 roku. („Top 100 Cat Blogs & Websites Every Cat Lover Must Read in 2020”)

Powrót na górę