O nas

Witaj na blogu Apollo Fluffy Cat!

#zdrowe-żywienie #ekologiczne-produkty #recenzje #puchate-zdjęcia #youtube

Apollo Fluffy Cat to blog o kotach i eco-lifestyle, na którym znajdziesz informacje o odpowiedzialnej i ekologicznej opiece nad kotami, właściwej pielęgnacji i zdrowym żywieniu, a także testy i recenzje produktów dla kotów i kocich opiekunów.

Nasz blog jest dla Ciebie, jeśli:

Osiągnięcia:

Blog Apollo Fluffy Cat został wybrany jako jeden ze 100 najlepszych blogów o kotach na świecie – “Top 100 Cat Blogs & Websites Every Cat Lover Must Read in 2020”.

Media społecznościowe:

⠀⠀

Poznaj nas lepiej!

Joanna “Jori” Szwagierczak

Bloggerka, Graficzka i Osobista Asystentka Apollo

Cześć! Jestem Joanna – miłośniczka zwierząt, fotografii, natury i pizzy. Pochodzę z małej wioski w sercu Gór Świętokrzyskich, dlatego miłość do zwierząt i troska o środowisko naturalne od zawsze są niezwykle bliskie memu sercu. Obecnie mieszkam w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy razem z moim puchatym kotem Apollo. 

Na co dzień jestem testerem oprogramowania i grafikiem, a po godzinach zajmuję się testowaniem produktów dla kotów. Od ponad 2 lat aktywnie pogłębiam swoją wiedzę na temat zwierzęcego zdrowia, dietetyki, behawioryzmu i kociego groomingu, aby móc zapewnić mojemu kotu wszystko to, czego kotom do szczęścia potrzeba. 

Apollo inspiruje mnie każdego dnia, aby żyć ekologicznie, podejmować bardziej świadome wybory i dzielić się naszymi doświadczeniami na blogu, dzięki czemu Ty również możesz stawać się lepszym i bardziej świadomym opiekunem kota.

Apollo “Fluffy”

CEO, Redaktor Naczelny i Główny Model

MIAU! To znaczy… Cześć! Jestem Apollo – puchaty Brytyjczyk Długowłosy. Urodziłem się 8 sierpnia 2018 roku w malutkiej wiosce pod Warszawą, a 3,5 miesiąca później przeniosłem się do mojego własnego leśnego królestwa. Tu rozpocząłem niesamowitą podróż od puchatej, nieśmiałej kulki do dumnego, puszystego dżentelmena, którą możesz śledzić na moim Instagramie @apollo.fluffy.cat

Jestem wielkim entuzjastą pudełek, smakoszem, czarującym modelem, a przede wszystkim skromnym kocim dżentelmenem. Wspólnie z moimi człowiekami robię unboxingi i testuję różne produkty dla kotów, o których piszemy na blogu.

Uwielbiam pozować do zdjęć, rozpakowywać pudełka z produktami dla kotów i siedzieć w nich podczas testowania smakołyków – to wszystko możesz zobaczyć w filmach na naszym YouTube. Uwielbiam pudełka… Już o tym wspominałem? To dlatego, że naprawdę kocham pudełka!

⠀⠀

Blog z zasadami

Wszystkie opinie publikowane na blogu zawsze odzwierciedlają naszą (moją i Apollo) uczciwą i bezstronną opinię. Fundamentem tego bloga są szczerość, rzetelność, autentyczność i naturalność. Pisze tylko i wyłącznie o rzeczach, które widziałam, próbowałam i jestem pewna co do ich składu, a wszystkie informacje na tym blogu są oparte na faktach, badaniach i moich osobistych doświadczeniach.

Kim nie jestem?

Pomimo brania udziału w wielu kursach i szkoleniach dla lekarzy weterynarii, zwierzęcych dietetyków i behawiorystów – nie jestem jednym z nich. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy czy będziesz postępować zgodnie z moimi radami, czy nie. Szukając porady weterynaryjnej dla swoich pupili, zawsze najpierw skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii.

⠀⠀

Od czego zacząć?

⠀⠀

Puchate Zdjęcia

Zaobserwuj nasz Instagram i bądź na bieżąco ze zdjęciami, historiami i filmikami z codziennych przygód kota Apollo.

Kocie Filmiki

YouTube z unboxingami i testami produktów dla kotów, vlogami i relacjami z wydarzeń dla opiekunów zwierząt.

Mruczny Facebook

Odwiedź naszą stronę na Facebooku, aby znaleźć jeszcze więcej inspirujących, edukacyjnych i kocich treści!

Blog o Kotach

Blog z analizami składów karm, recenzjami produktów dla kotów oraz ekologicznie i merytorycznie porady.

⠀⠀

⠀⠀

Powrót do góry