Drapak HENRY od Kotpak

Drapak HENRY od Kotpak

Producenci drapaków przywiązują coraz większą wagę do tworzenia produktów nie tylko pięknych i funkcjonalnych, ale również ekologicznych.
Takim właśnie produktem jest drapak HENRY, który mieliśmy okazję przetestować.

Znacie już Kotpak?

Kotpak to polska firma, która od lat zajmuje się wytwarzaniem produktów z tektury. Zainspirowani swoimi kocimi pupilami postanowili wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie i stworzyli kartonowe drapaki dla kotów. Moim zdaniem ten pomysł okazał się strzałem w 10, bo ich drapaki mają nie tylko nowoczesny i oryginalny design ale również są 100% ekologiczne.

Ekologicznie

Muszę przyznać, że już na pierwszy rzut oka widać, że Kotpak naprawdę dba o środowisko. Podczas unboxingu zauważyłam, że paczka, w której pryszedł drapak wypełniona była ekologicznym wypełniaczem. A to dopiero początek!

Drapak HENRY jest wykonany ręcznie z wytrzymałej 5-cio warstwowej tektury falistej i składa się z kilkudziesięciu elementów tekturowych łączonych z naturalnym elementami drewnianymi i jest biodegradowalny!

Drapaki Kotpak to polskie produkty, a kupując polskie produkty nie tylko wspierasz nasz polski rynek, ale również przyczyniasz się do zmniejszenia emisji związanej z transportem.

Ekologiczny wypełniacz paczki z produktem

⠀⠀

Unboxing

Relację z unboxingu i nasze pierwsze cat-testy drapaka HENRY możecie obejrzeć na naszym YouTube:

⠀⠀

Pierwsze wrażenie

Mebel jest niebanalny. Już w momencie wyjmowania go z paczki wiedziałam, że nie będzie to zwykły dodatek do naszego salonu, a prawdziwy gwóźdź programu. HENRY jest po prostu królewskim meblem, bardzo eleganckim i robiącym naprawdę duże wrażenie. Musicie przyznać, że Apollo wygląda na nim jak prawdziwy król na tronie.

⠀⠀

Funkcjonalność

Sofa

HENRY to przede wszystkim piękna i wygodna sofa. Apollo uwielbia wyciągać się na niej, gdy oglądamy telewizję.

⠀⠀

Drapak

Oczywiście Apollo nie tylko siedzi na sofie, ale również ma możliwość spełniania swoich drapankowych zachcianek.

⠀⠀

Podsumowanie

Ekologiczny drapak HENRYK sprawdza się zarówno jako drapak, kocia sofa ale również stanowi wyjątkową ozdobę. Jeśli myślicie o sprawieniu prezentu mikołajkowego czy gwiazdkowego swojemu kociakowi to znajdziecie Drapak HENRY na stronie Kotpak w cenie 170zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top