Relacja: Dog & Cat Day 2019

Relacja: Dog & Cat Day 2019

Przygotowałam relację ze świątecznej edycji targów Dog & Cat Day 2019 w Warszawie oraz haul zakupowy, bo kupiliśmy naprawdę dużo fantastycznych produktów, którymi chcieliśmy się podzielić!

Dog & Cat Day 2019

Niedawno odwiedziliśmy Halę Gwardii w Warszawie, gdzie odbywała się świąteczna edycja kocio-psich targów Dog & Cat Day. Uwielbiam takie wydarzenia, które skupiają wielbicieli zwierzaków oraz lokalnych producentów, bo dzięki nim mam możliwość zobaczyć wiele znajomych twarzy, a także nawiązać kilka zupełnie nowych znajomości.

Podczas tej edycji stoisk z produktami było bez liku a przeglądanie ich zajęło mi naprawdę sporo czasu. Starałam się jednocześnie zaopatrzyć w produkty, które znam i lubię, ale też wyszukać kilka ciekawych perełek. O wielu artykułach, które kupiliśmy podczas targów możesz poczytać na moim blogu:

Relacja i haul zakupowy

Pełną relację ze świątecznej edycji targów Dog & Cat Day oraz haul zakupowy możesz zobaczyć na naszym Youtube w naszym filmiku:

Więcej filmów i relacji z wydarzeń

Nie zapomnij zostawić komentarza

Spodobał Ci się mój wpis? Chcesz podzielić się swoją historią, przemyśleniami lub pytaniami? Czy masz propozycję tematu na wpis lub chcesz, żebym przetestowała konkretny produkt i napisała o nim recenzję? Daj znać w komentarzu!

Zależy mi, żeby wpisy na blogu były dopasowane do Twoich potrzeb. Nie zapomnij zostawić komentarza!

Dla Ciebie to niecała minutka, a dla mnie każdy komentarz to znak, że to co robię ma sens ❤️

Bądź na bieżąco! 🐾

Dołącz do społeczności świadomych kocich opiekunów Apollo Fluffy Cat!
Obserwuj mój profil na Instagramie, YouTube. Facebooku oraz na Pinterest.

Joanna z Apollo Fluffy Cat

Jestem Joanna i razem z moim puchatym kotem Apollo tworzę bloga Apollo Fluffy Cat, gdzie dzielę się doświadczeniami i wiedzą na temat kotów i ekologii, abyś Ty mógł stać się lepszym i bardziej świadomym opiekunem kota. Więcej o mnie, Apollo i misji naszego bloga znajdziesz na stronie "O Nas".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powrót do góry