Naturalne przysmaki Samo Mięso

Naturalne przysmaki Samo Mięso

Tym razem przygotowaliśmy dla was recenzję naturalnych przysmaków dla kociaków i psiaków produkowaną przez małą polską firmę Samo Mięso. Razem z Apollo wypróbowaliśmy Ligawę Wołową (50g) oraz Schab Wieprzowy (100g).

W chwili pisania artykułu Schabu Wieprzowego już nie ma, a z Ligwy wołowej zostało już tylko kilka paseczków.

Czy znacie Samo Mięso?

Historia tej marki jest bardzo inspirująca! Smakołyki Samo Mięso powstały dzięki psu-alergikowi Watsonowi i na początku powstawały w domowym zaciszu.

Wybór przysmaków jest ogromny i ciągle rośnie! Oprócz wymienionej przez nas wieprzowinie i wołowinie dostępne są jeszcze dorsz, wątroba, indyk i kaczka.

Koszt testowanych przez nas przysmaków to 24.00 zł za Schab Wieprzowy Plastry 100g oraz 23.00 zł za Ligawa Wołowa Paski 50g.

⠀⠀

Ekologicznie

Samo Mięso to polski produkt produkowany z polskiego mięsa. Kupując polskie produkty wspierasz nasz polski rynek a do tego przyczyniasz się do zmniejszenia emisji związanej z transportem.

Suszone plastry mięsa są pakowane w ekologiczne papierowe torby zamiast plastiku – pomaga to ograniczyć ilość produkowanych przez nas śmieci. Funkcjonalne, ładne i do tego ekologiczne!

⠀⠀

Unboxing

Zobacz cały unboxing przysmaków Samo Mięso na naszym IGTV:

⠀⠀

Pierwsze wrażenie

Kiedy otworzyliśmy Schab Wieprzowy byliśmy w prawdziwym szoku. Mięsne paseczki wyglądały i pachniały przepysznie!

Na początku dzieliliśmy je na małe kawałki, ale plastry są dość cienkie i Apollo bardzo szybko nauczył się w nie wgryzać.

Mimo iż przysmaki są suszone to bardzo szybko miękną pod wpływem śliny.

⠀⠀

Skład

Skład jest bardzo prosty – każdy smaczek to po prostu suszone mięso.

Ligawa Wołowa Paski (50g)

Skład: 100% ligawy wołowej. Wyprodukowane z 200g mięsa. 

Schab Wieprzowy Plastry (100g)

Skład: 100% schabu wieprzowego. Wyprodukowane z 300g mięsa. 

⠀⠀

Podsumowanie

Pod względem składu smaczki są po prostu rewelacyjne, bo to samo mięso! Doskonale komponują się jako element BARFnej diety i nadają się dla zwierzaków alergików. Smaczki to w 100% ręcznie krojonego, suszonego mięsa pochodzącego od polskich producentów. Mięso suszone jest w niskiej temperaturze, aby zachować właściwości i składniki odżywcze mięsa.

W smaczkach nie ma ulepszaczy smaku, wypełniaczy, wzmacniaczy, czy barwników – to po prostu samo suszone mięso pokrojone na cienkie plasterki. Wśród pozytywów można zaliczyć również ładne i ekologiczne opakowanie oraz ciągle rosnący wybór smaków.

Dlatego zdecydowanie i z czystym sumieniem POLECAMY przysmaki Samo Mięso!

⠀⠀

Dostępność

Przysmaki są dostępne na stronie Samo Mięso. Jeśli jeszcze nie próbowałeś przysmaków Samo Mięso to polecam zacząć od pakietu MIX 100g zawierający mieszankę różnych mięs.

One thought on “Naturalne przysmaki Samo Mięso

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top