Naturalne przysmaki Samo Mięso

Naturalne przysmaki Samo Mięso

Tym razem przygotowaliśmy dla was recenzję naturalnych przysmaków dla kociaków i psiaków produkowaną przez małą polską firmę Samo Mięso. Razem z Apollo wypróbowaliśmy Ligawę Wołową (50g) oraz Schab Wieprzowy (100g).

W chwili pisania artykułu Schabu Wieprzowego już nie ma, a z Ligwy wołowej zostało już tylko kilka paseczków.

Czy znacie Samo Mięso?

Historia tej marki jest bardzo inspirująca! Smakołyki Samo Mięso powstały dzięki psu-alergikowi Watsonowi i na początku powstawały w domowym zaciszu.

Wybór przysmaków jest ogromny i ciągle rośnie! Oprócz wymienionej przez nas wieprzowinie i wołowinie dostępne są jeszcze dorsz, wątroba, indyk i kaczka.

Koszt testowanych przez nas przysmaków to 24.00 zł za Schab Wieprzowy Plastry 100g oraz 23.00 zł za Ligawa Wołowa Paski 50g.

⠀⠀

Ekologicznie

Samo Mięso to polski produkt produkowany z polskiego mięsa. Kupując polskie produkty wspierasz nasz polski rynek a do tego przyczyniasz się do zmniejszenia emisji związanej z transportem.

Suszone plastry mięsa są pakowane w ekologiczne papierowe torby zamiast plastiku – pomaga to ograniczyć ilość produkowanych przez nas śmieci. Funkcjonalne, ładne i do tego ekologiczne!

⠀⠀

Unboxing

Zobacz cały unboxing przysmaków Samo Mięso na naszym IGTV:

⠀⠀

Pierwsze wrażenie

Kiedy otworzyliśmy Schab Wieprzowy byliśmy w prawdziwym szoku. Mięsne paseczki wyglądały i pachniały przepysznie!

Na początku dzieliliśmy je na małe kawałki, ale plastry są dość cienkie i Apollo bardzo szybko nauczył się w nie wgryzać.

Mimo iż przysmaki są suszone to bardzo szybko miękną pod wpływem śliny.

⠀⠀

Skład

Skład jest bardzo prosty – każdy smaczek to po prostu suszone mięso.

Ligawa Wołowa Paski (50g)

Skład: 100% ligawy wołowej. Wyprodukowane z 200g mięsa. 

Schab Wieprzowy Plastry (100g)

Skład: 100% schabu wieprzowego. Wyprodukowane z 300g mięsa. 

⠀⠀

Podsumowanie

Pod względem składu smaczki są po prostu rewelacyjne, bo to samo mięso! Doskonale komponują się jako element BARFnej diety i nadają się dla zwierzaków alergików. Smaczki to w 100% ręcznie krojonego, suszonego mięsa pochodzącego od polskich producentów. Mięso suszone jest w niskiej temperaturze, aby zachować właściwości i składniki odżywcze mięsa.

W smaczkach nie ma ulepszaczy smaku, wypełniaczy, wzmacniaczy, czy barwników – to po prostu samo suszone mięso pokrojone na cienkie plasterki. Wśród pozytywów można zaliczyć również ładne i ekologiczne opakowanie oraz ciągle rosnący wybór smaków.

Dlatego zdecydowanie i z czystym sumieniem POLECAMY przysmaki Samo Mięso!

⠀⠀

Dostępność

Przysmaki są dostępne na stronie Samo Mięso. Jeśli jeszcze nie próbowałeś przysmaków Samo Mięso to polecam zacząć od pakietu MIX 100g zawierający mieszankę różnych mięs.

Deklaracja: Otrzymanie darmowego produktu do testów nie miało wpływu na recenzję. Wszystkie opinie publikowane na blogu zawsze odzwierciedlają moją uczciwą i bezstronną opinię. Lub, w zależności od przypadku, uczciwą i bezstronną opinię mojego kota Apollo.

One thought on “Naturalne przysmaki Samo Mięso

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top