Jeśli interesuje Cię współpraca to pisz śmiało na adres joanna@apollofluffycat.com lub skorzystaj z formularza na stronie Kontakt.

Jeżeli jesteś zainteresowany statystykami mojego bloga i social media, to wspomnij o tym w wiadomości dotyczącej współpracy, a podeślę ci mojego Media Kit z dokładnymi statystykami i biznesową analizą rynku moich odbiorców.

Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie, kierując się własnym gustem i intuicją tak, aby efekt współpracy był wartościowy i atrakcyjny dla moich czytelników.

Podejmuje się współpracy zarówno krótko, jak i długoterminowej:

 • Fotografia produktowa.
 • Testy i recenzje produktów na moim Blogu.
 • Posty i relacje na moich social media (Instagram, Facebook).
 • Filmy na moim kanale YouTube oraz IGTV.
 • Udział w sesjach zdjęciowych.
 • Prowadzenie warsztatów i prelekcji.
 • Pisanie artykułów na inne strony i do czasopism.
 • Współorganizowanie konkursów na social media.
 • Promowanie ekologicznych i naturalnych rozwiązań oraz polskich marek i produktów.
 • Recenzje książek o ekologicznej, edukacyjnej lub kociej tematyce.
 • Patronaty i promowanie wydarzeń o ekologicznej lub kociej tematyce.

Masz jeszcze inny pomysł na współpracę? Daj znać!

Przykłady poprzednich projektów:

Miaustore

Wzięłam udział w międzynarodowej kampanii producenta promującej ważną rolę wody w kociej diecie. Nagrałam film z unboxingiem i prezentacją fontanny na mój kanał YouTube oraz opisałam funkcjonalność i moje osobiste refleksje na temat produktu na blogu.

Realizacja: YouTube, Blog, Instagram.

żwirek kukurydziany i drewniany Zakop i Zapomnij

Zakop i Zapomnij

Przetestowałam i zrecenzowałam na blogu wszystkie otrzymane od producenta żwirki. Nagrałam film z unboxingiem na mój kanał YouTube i przygotowałam serię zdjęć do użytku marki. Napisałam również artykuł o pielęgnacji kotów długowłosych na blog producenta.

Realizacja: YouTube, Blog, Instagram, Artykuł

Kotpak

Przygotowałam film z unboxingiem drapaka na mój kanał YouTube, a na recenzję produktu napisałam na blogu. Przygotowałam serię zdjęć produktu do użytku marki i na moje social media. Z przyjemnością promuje takie ekologiczne rozwiązania.

Realizacja: YouTube, Blog, Instagram.

Miałam przyjemność współpracować między innymi z:

Zasady współpracy

Uczciwość i rzetelność to podstawa Apollo Fluffy Cat w moich relacjach z odbiorcami i we współpracy z markami. Dlatego wszystkie posty, które pojawiają się na moim blogu i w social media dotyczą tylko usług i produktów, które wypróbowałam.

Nie rekomenduje produktów, które mogą mieć negatywny wpływ na kocie oraz ludzkie zdrowie, lub nie spełniają swoich funkcji. Wszystkie moje recenzje opierają się na moich testach i dogłębnej analizie tematu.

Więcej informacji o zasadach panujących na blogu znajdziesz w Regulaminie bloga.

Powrót na górę