FotoBook 2019

FotoBook 2019

Dziś przychodzę z tematem fotograficznym. Przedstawiam Wam najpopularniejsze oraz moje ulubione zdjęcia Apollo z minionego 2019 roku.

Najlepsza 9

Zacznijmy od najpopularniejszych zdjęć z 2019 roku, które uzyskały najwięcej serduszek i uwagi ze strony naszych instagramowych przyjaciół.

Moi ulubieńcy

Jeśli chodzi o moje ulubione zdjęcia to było naprawdę ciężko, bo każde ze zdjęć jest dla mnie wyjątkowe. Jednak udało mi się wybrać dla moje top 6 zdjęć Apolla.

Wspomnienia

W 2019 roku dodaliśmy 158 postów, które uzyskały ponad 31 300 polubień! Co to był za rok! Pięknie dziękuję wszystkim moim instaprzyjaciołom za wszystkie serduszka i wsparcie! ❤️

Dla mnie każde z tych zdjęć jest czymś więcej, jest zaklętą chwilą, wspomnieniem, emocją, a także możliwością dzielenia się puchatymi przygodami Apolla ze światem i dlatego wywołałam wszystkie instagramowe zdjęcia Apolla!

Czy popieracie mój wybór zdjęć, a może bardziej podobają Wam się zdjęcia z Najlepszej 9? Które ze zdjęć Apollo jest Waszym ulubionym?

Więcej puchatych zdjęć możecie znaleźć na Instagramie Apolla @apollo.fuffy.cat

Spodobał Ci się mój wpis?

Dla Ciebie udostępnienie i skomentowanie wpisu to niecała minutka, a dla mnie to znak, że to co robię ma sens ❤️

  • Nie zapomnij zostawić komentarza!

Śmiało, zostaw komentarz pod wpisem! Podziel się swoimi przemyśleniami, pytaniami, lub propozycjami tematu na wpis. Chcesz, żebym napisała recenzję o konkretnym produkcie? Daj znać w komentarzu!

  • Podziel się na mediach społecznościowych!

Udostępnij link do wpisu na Twoich social mediach, napisz w swojej relacji/stories o moim blogu albo pokaż w poście jak zainspirowały Cię moje treści. Niech inni też mają okazję stać się świadomymi kocimi opiekunami!

Dołącz do społeczności świadomych kocich opiekunów! 🐾

Obserwuj profil Apollo Fluffy Cat na Instagramie, YouTube. Facebooku oraz Pinterest. Znajdziesz tam treści, które pozwolą Ci uzupełnić i odświeżyć wiedzę o kotach, roślinach i ekologii 😉

Joanna z Apollo Fluffy Cat

Jestem Joanna i razem z moim puchatym kotem Apollo tworzę bloga Apollo Fluffy Cat, gdzie dzielę się doświadczeniami i wiedzą na temat kotów i ekologii, abyś Ty mógł stać się lepszym i bardziej świadomym opiekunem kota. Więcej o mnie, Apollo i misji naszego bloga znajdziesz na stronie "O Nas".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powrót na górę