FotoBook 2019

FotoBook 2019

Dziś przychodzę z tematem fotograficznym. Przedstawiam Wam najpopularniejsze oraz moje ulubione zdjęcia Apollo z minionego 2019 roku.

Najlepsza 9

Zacznijmy od najpopularniejszych zdjęć z 2019 roku, które uzyskały najwięcej serduszek i uwagi ze strony naszych instagramowych przyjaciół.

Moi ulubieńcy

Jeśli chodzi o moje ulubione zdjęcia to było naprawdę ciężko, bo każde ze zdjęć jest dla mnie wyjątkowe. Jednak udało mi się wybrać dla moje top 6 zdjęć Apolla.

Wspomnienia

W 2019 roku dodaliśmy 158 postów, które uzyskały ponad 31 300 polubień! Co to był za rok! Pięknie dziękuję wszystkim moim instaprzyjaciołom za wszystkie serduszka i wsparcie! ❤️

Dla mnie każde z tych zdjęć jest czymś więcej, jest zaklętą chwilą, wspomnieniem, emocją, a także możliwością dzielenia się puchatymi przygodami Apolla ze światem i dlatego wywołałam wszystkie instagramowe zdjęcia Apolla!

Czy popieracie mój wybór zdjęć, a może bardziej podobają Wam się zdjęcia z Najlepszej 9? Które ze zdjęć Apollo jest Waszym ulubionym?

Więcej puchatych zdjęć możecie znaleźć na Instagramie Apolla @apollo.fuffy.cat

Nie zapomnij zostawić komentarza

Spodobał Ci się mój wpis? Chcesz podzielić się swoją historią, przemyśleniami lub pytaniami? Czy masz propozycję tematu na wpis lub chcesz, żebym przetestowała konkretny produkt i napisała o nim recenzję? Daj znać w komentarzu!

Zależy mi, żeby wpisy na blogu były dopasowane do Twoich potrzeb. Nie zapomnij zostawić komentarza!

Dla Ciebie to niecała minutka, a dla mnie każdy komentarz to znak, że to co robię ma sens ❤️

Bądź na bieżąco! 🐾

Dołącz do społeczności świadomych kocich opiekunów Apollo Fluffy Cat!
Obserwuj mój profil na Instagramie, YouTube. Facebooku oraz na Pinterest.

Joanna z Apollo Fluffy Cat

Jestem Joanna i razem z moim puchatym kotem Apollo tworzę bloga Apollo Fluffy Cat, gdzie dzielę się doświadczeniami i wiedzą na temat kotów i ekologii, abyś Ty mógł stać się lepszym i bardziej świadomym opiekunem kota. Więcej o mnie, Apollo i misji naszego bloga znajdziesz na stronie "O Nas".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powrót do góry