Konkurs!

Z okazji 2 urodzin puchatego Apollo przygotowałam konkurs dla czytelników i obserwujących nasze profile w mediach społecznościowych!

Pełen regulamin konkursu znajdziesz niżej w tym poście.

? NAGRODY ?⁣⁣

? 1 Nagroda: Bączek na przysmaki marki Catit
? 2 Nagroda: Kukurydziany żwirek (5 litrów) marki Zakop i Zapomnij
(moją recenzję tego żwirku możesz przeczytać tu Recenzja żwirku Zakop i Zapomnij)

Konkurs trwa od 01.09.2020r. do 14.09.2020r. do godziny 23:59.⁣⁣ Ogłoszenie wyników nastąpi 17.09.2020 w treści posta konkursowego na Facebooku i Instagramie ❤️⁣⁣

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie?⁣⁣

Zadanie Konkursowe można zrealizować na dwa sposoby:

Sposób 1: Na Instagramie

Dodaj na swoim profilu na Instagramie ulubione zdjęcie Twojego kota, oznacz na zdjęciu @apollo.fluffy.cat i dodaj hasztag #puchatykonkursapollo
W opisie zdjęcia odpowiedz na pytanie: „Dlaczego to zdjęcie jest dla Ciebie tak wyjątkowe?”

Sposób 2: Na Facebooku

W komentarzu pod postem konkursowym na moim facebookowym fanpage dodaj ulubione zdjęcie Twojego kota i odpowiedz na pytanie: „Dlaczego to zdjęcie jest dla Ciebie tak wyjątkowe?”

Powodzenia!

? Jeśli zaprosisz do udziału w konkursie znajomych lub udostępnisz informacje o konkursie to będzie mi bardzo miło ❤️⁣⁣
Oczywiście nie zapomnij o obserwowaniu naszych kocich social media ?

Pełen regulamin konkursu

§ 1 Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Konkursu (zwany dalej Organizatorem) oraz fundatorem wszystkich nagród jest autorka bloga apollofluffycat.com
 2. Niniejszy regulamin konkursowy (zwany dalej Regulaminem) określa warunki, na jakich odbywają się Konkursy na blogu apollofluffycat.com i powiązanymi z nim social media (Instagram oraz Facebook).
 3. Zadanie Konkursowe (określone w § 2 niniejszego Regulaminu) należy wykonać w terminie od dnia 01.09.2020r. do dnia 14.09.2020 do godziny 23:59⁣ (zwany dalej „Czas trwania konkursu”).
 4. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na social media Organizatora na stronach Instagram i Facebook. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, organizowany ani współorganizowany przez Instagram i Facebook.

§ 2 Warunki udziału w Konkursie

 1. W Konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne (zwane „Uczestnikami”), które są pełnoletnie, mają pełną zdolność do czynności prawnych i przebywają na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w czasie trwania Konkursu.
 2. Uczestnik, poprzez wzięcie udziału w Konkursie, wyraża zgodę, że w przypadku wygrania przez niego nagrody w Konkursie, jego imię i nazwisko oraz nazwa konta Instagram może zostać opublikowana na profilu Organizatora w serwisie Instagram i Facebook.
 3. Każdy Uczestnik może zgłosić dowolną ilość Zadań Konkursowych na zasadach opisanych w niniejszym Regulaminie.
 4. Uczestnik wykona Zadanie Konkursowe, które można zrealizować na jeden z dwóch sposobów:

Opublikuje na swoim Instagramie zdjęcie swojego kota, odpowie na pytanie konkursowe: „Dlaczego to zdjęcie jest dla Ciebie tak wyjątkowe?”, doda hasztag #puchatykonkursapollo oraz oznaczy na zdjęciu @apollo.fluffy.cat.

lub

Opublikuje zdjęcie swojego kota w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Apollo Fluffy Cat i odpowie na pytanie konkursowe: „Dlaczego to zdjęcie jest dla Ciebie tak wyjątkowe?”

5. Uczestnik przystępując do Konkursu oświadcza, że:

a) zapoznał się z Regulaminem i wyraża zgodę na jego postanowienia. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie;

b) jest wyłącznym autorem Zadania Konkursowego oraz przysługują mu wszelkie autorskie prawa majątkowe do Zadania Konkursowego;

c) wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w rozumieniu i zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.), które mogą być wykorzystane na potrzeby prawidłowego przeprowadzenia Konkursu (więcej w §5 niniejszego Regulaminu).

§ 3 Zasady wyłaniania Laureatów konkursu

 1. Konkurs nie jest grą losową, której wynik zależy od przypadku w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach losowych (Dz. U. Nr 201, poz. 1540 ze zm.).⁣⁣
 2. Organizator sprawdzi prawidłowe wykonanie Zadania Konkursowego i wyłoni Laureatów Konkursu w oparciu o kryteria określone w Regulaminie. Jeżeli Zadanie Konkursowe nie spełnia warunków Regulaminu, Organizator ma prawo wykluczyć je z konkursu.
 3. Organizator, w oparciu o kryteria oryginalności, kreatywności i humoru, a także kierując się swoją subiektywną oceną, przyzna nagrodę dwóm Uczestnikom Konkursu, którzy poprawnie wykonali Zadanie Konkursowe (dalej jako „Laureaci”).
 4. Czas Trwania Konkursu: Zadanie Konkursowe (określone w §2 niniejszego Regulaminu.) należy wykonać w terminie od dnia 01.09.2020r. do dnia 14.09.2020r. do godziny 23:59.⁣ Ogłoszenie listy Laureatów wyników nastąpi 20.02.2020r.
 5. Dwaj Laureaci zostaną ogłoszeni na profilu Organizatora w serwisie Instagram i Facebook.

§ 4 Nagrody i zasady ich wydawania

 1. Nagrody Konkursu określone są w treści posta konkursowego na profilu Organizatora w serwisie Instagram i Facebook.
 2. Jeden Laureat może wygrać tylko jedną Nagrodę. Prawo do Nagrody jest niezbywalne.
 3. Nagroda nie może być wymieniona na ekwiwalent pieniężny lub inną nagrodę rzeczową ani na inne nagrody rzeczowe.
 4. Laureat ma obowiązek skontaktować się z Organizatorem poprzez wiadomość prywatną na Facebooku lub Instagramie Organizatora w terminie do 3 (trzech) dni od ogłoszenia wyników Konkursu oraz przesłać dane niezbędne do wysyłki nagrody.
 5. Nie ma możliwości osobistego odbioru Nagrody.

§ 5  Przetwarzanie danych osobowych

 1. Administratorem danych osobowych Uczestników jest Organizator.
 2. Uczestnik posiada prawo żądania od Organizator dostępu do treści swoich danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania.
 3. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wydania nagrody jeżeli zostanie przyznana.
 4. Dane osobowe Uczestników są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Organizatora czyli organizacji i przeprowadzenia Konkursu, wybrania Laureatów, ogłoszeniu wyników i wysłaniu nagród do Laureatów.

§ 6 Postanowienia końcowe

 1. Pełen Regulamin Konkursu dostępny jest na https://apollofluffycat.com/konkurs-na-2/
 2. Wszelkie spory i reklamacje dotyczące Konkursu, mogą być składane przez Uczestników do Organizatora za pomocą prywatnej wiadomości na Facebooku lub Instagramie Organizatora. Reklamacja powinna zawierać dane personalne Uczestnika oraz podstawę reklamacji. Decyzja Organizatora w postępowaniu reklamacyjnym jest ostateczna.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne problemy techniczne, mające wpływ na wypełnienie warunków uczestnictwa w Konkursie.
 4. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, postanowień jego Regulaminu i interpretacji rozstrzyga Organizator.
 5. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

Joanna z Apollo Fluffy Cat

Jestem Joanna i razem z moim puchatym kotem Apollo tworzę bloga Apollo Fluffy Cat, gdzie dzielę się doświadczeniami i wiedzą na temat kotów i ekologii, abyś Ty mógł stać się lepszym i bardziej świadomym opiekunem kota. Więcej o mnie, Apollo i misji naszego bloga znajdziesz na stronie "O Nas".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powrót na górę